Arkom sp. z o.o.

Firma ARKOM działa na polskim rynku od 1990 roku. Od początku swojego istnienia za główny cel stawiamy sobie ciągłe doskonalenie, poprzez zdobywanie bezcennego doświadczenia i nowych obszarów wiedzy. Nasze trzydziestoletnie doświadczenie sprawiło, że postrzegani jesteśmy jako solidny partner handlowy i prestiżowy kontrahent biznesowy.

Nasza misja


Istotą naszej działalności jest dostarczenie jak najlepszych i kompleksowych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz profesjonalnych narzędzi, jak również szeroką gamę usług takich jak wzorcowanie narzędzi pomiarowych w naszym akredytowanym laboratorium, produkcję, regenerację oraz ostrzenie narzędzi. Specjalizujemy się również w produkcji wkładów piankowych pod narzędzia oraz walizek i skrzyń narzędziowych na specjalne zamówienie klienta. Dzięki nabytej wiedzy i naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wielu zadaniom oraz zaoferować ciekawe i oryginalne rozwiązania. Stawiając sobie za cel ciągłe doskonalenie i oferowanie jak najszerszej i kompleksowej obsługi, poszerzyliśmy zakres naszej działalności o laserowe znakowanie narzędzi, a w naszej ofercie mamy również naprawę narzędzi spalinowych, ogrodowych i elektronarzędzi.

Nasz zespół tworzą kreatywni i rzetelni pracownicy, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie pomogą oraz doradzą każdemu klientowi. Z naszej strony gwarantujemy indywidualne podejście do każdego powierzonego nam projektu jak również wysoką jakość naszych usług.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej wiedzy i kompleksowej ofercie jesteśmy dla Ciebie idealnym parterem biznesowym.

Co nas wyróżnia