Wyroby z pianki technicznej, Skrzynie transportowe "Case"


Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z pianki technicznej:

Nasze wyroby dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy różne warianty kolorystyczne. Realizujemy zarówno zlecenia na pojedyncze elementy jak i zamówienia seryjne.

 

TECHNOLOGIA

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii obróbki pianki (obróbka 3D), możemy na życzenie Klienta:

- wyciąć otwory i inne kształty,
- wycinać walce (także z otworem w środku),
- obrabiać na kształt kuli,
- dociąć na wymiar,
- ciąć pod kątem,
- laminować,
- profilować,
- kleić.

 


OFERTA
 

Wykonujemy wkłady z pianki technicznej do:

- walizek,
- narzędzi,
- skrzyń transportowych,
- walizek na przyrządy miernicze,
- pudełek,
- opakowań,
- kaset na monety,
- szuflad na narzędzia,
- futerałów.

Kształty docinane na wymiar

Projektujemy oraz wykonujemy na zlecenie Klienta dowolne elementy z różnego rodzaju pianek, które mogą znaleźć swoje zastosowanie w różnych branżach, np.:
    
 - gadżety reklamowe,
 - zabawki,
 - przemysł kosmetyczny,
 - przemysł odzieżowy,
 - sprzęt rehabilitacyjny,
 - uszczelki,
 - gąbki malarskie.

Cięcie oraz frezowanie możliwe jest zarówno w twardych jak i w miękkich rodzajach pianek technicznych na podstawie zlecenia lub projektu klienta.     

Maksymalny obszar roboczy: 130 x 150 cm, stół T-rowkowy: 140 x 200 cm
Maksymalna wysokość obrabianego przedmiotu: 20 cm.

Na życzenie Klienta do każdej pianki technicznej możemy zaproponować walizkę o odpowiedniej wielkości, trwałości i gabarytach.

 

SUROWIEC

Pianka techniczna jest idealnym rozwiązaniem do opakowania powierzchni wymagających specjalnego zabezpieczenia, ponieważ jest elastyczna, lekka i łatwa w użyciu. Dzięki swoim parametrom idealnie nadaje się do produkcji różnego rodzaju opakowań gotowych oraz może służyć jako przekładka lub listwa służąca zamortyzowaniu wstrząsów delikatnych towarów pakowanych na paletach.Bardzo dobrze zabezpiecza na czas transportu narożniki wyrobów ceramicznych lub różnorodnych produktów z branży AGD, RTV, meblarskiej, ogrodniczej i wielu innych.

Często używana jest również w branży motoryzacyjnej, gdzie wykorzystuje się np. tzw. grzebienie służące do zabezpieczania poszczególnych elementów karoserii samochodowej podczas transportu.

Pianka techniczna posiada również te właściwość, że jest odporna na wilgoć i pozwala na wielokrotne użycie.

 

RODZAJE STOSOWANYCH PIANEK

W trosce o Klienta stosujemy najwyższej jakości pianki techniczne: poliuretanowe, poliestrowe i polietylenowe o różnej twardości, gęstości i sprężystości, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Stosowane przez nas pianki posiadają atesty, certyfikaty, oraz spełniają wymogi norm ISO.

 

PUDEŁKA, WALIZKI I SKRZYNIE NA PIANKI TECHNICZNE

Na życzenie klienta możemy zaprojektować piankę dopasowaną do dedykowanej walizki, dzięki czemu całość można wygodnie przenieść, zabezpieczyć w transporcie i odpowiednio pogrupować. Walizki mogą mieć różny rozmiar zależnie od potrzeb i mogą być wykoanane z różnego rodzaju materiałów, np. z tworzyw sztucznych lub metalu. Możemy również wykonać mniejsze pudełka drewniane.

Nasza firma realizuje również zlecenia związane z produkcją skrzyń transportowych. Dzięki bogatej różnorodności akcesoriów pochodzących od światowych liderów jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klienta co do konfiguracji skrzyni.


WYKONANIE OZNACZEŃ I GRAWEROWANIE NA PIANCE TECHNICZNEJ


Oferujemy nie tylko wykonanie pianki technicznej, szkrzyni czy walizki, ale możemy również oznaczyć miejsca pod zaplanowane elementy i ułatwić organizację narzędzi w obrębie pianki. Opócz oznaczeń grawerowaniem laserowym możemy wykonac równięż tabliczki metalowe, które również moga być dobrym sposobem na oznczenie miejsc na piance technicznej. Atutem tego rozwiązania, jest to, że taka tabliczka będzie bardziej widoczna od zwykłego graweru.

Więcej informacji handlowych:

Dariusz Woźniak
tel. 883 970 788
e-mail: pianki@arkom.net.pl
 

Galeria zdjęć