Arkom sp. z.o.o.

Główna siedziba

17 856 50 00
(telefony do konkretnych działów poniżej)
ul. Żelazna 5
35-101 Rzeszów
PN-PT: 8:00 - 16:00
Laboratorium wzorcujace

17 854 33 04
ul. Hanasiewicza 14
35-103 Rzeszów
www.arkomlab.pl
laboratorium@arkom.net.pl
PN-PT: 7:00 - 15:00
Serwis

17 856 48 42
534 031 445
ul. Żelazna 5
35-101 Rzeszów
serwis@arkom.net.pl
Sezon kwiecień - sierpień:
PN-PT: 8:00 - 17:00
SO: 6:00 - 13:00
Cały rok:
PN-PT: 8:00 - 16:00

Telefony kontaktowe

Zarząd

Jerzy Ryszard Bober
509 673 590
jbober@arkom.net.pl

Adam Grzesik
509 673 580
agrzesik@arkom.net.pl
Dział handlowy

KIEROWNIK DS. HANDLU I MARKETINGU
Rafał Folczyk
509 673 585
rfolczyk@arkom.net.pl

DORADCY TECHNICZNI
Wacław Rząsa
509-288-174
wrzasa@arkom.net.pl

Maciej Belcar
512-372-448
mbelcar@arkom.net.pl

Dariusz Woźniak
883-970-788
dwozniak@arkom.net.pl
Laboratorium

KIEROWNIK LABORATORIUM
Janusz Zimny
509 673 586
laboratorium@arkom.net.pl

KIEROWNIK DS. JAKOŚCI
Michał Bober
889 276 379
mbober@arkom.net.pl

Księgowość

GŁÓWNA KSIĘGOWA
Agata Dynia

KSIĘGOWOŚĆ
Tamara Grzesik
Lucyna Bober
17 856 50 00, wewn. 26
ksiegowosc@arkom.net.pl
platnosci@arkom.net.pl
Ostrzalnia

KIEROWNIK OSTRZARNI
Marcin Sroka
509 673 582
msroka@arkom.net.pl

MISTRZ
Andrzej Wróbel
796 549 808
awrobel@arkom.net.pl
Pianki techniczne

WKŁADY Z PIANKI TECHNICZNEJ
Piotr Florczak
513 188 582
pflorczak@arkom.net.pl
Magazyn i logistyka

LOGISTYKA
Marcin Bukała
530 027 042
mbukala@arkom.net.pl
Serwis

Piotr Kurdziel, Piotr Paśko
17 856 48 42, 534 031 445
serwis@arkom.net.pl
Znakowanie laserowe

Wacław Rząsa
509 288 174
wrzasa@arkom.net.pl

Pozostałe informacje

NIP: 813-03-35-944 Sąd Rejonowy w Rzeszowie
XII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
REGON: 005140243
KRS: 0000154105

Mapa dojazdu

Arkom sp.z.o.o.


ul. Żelazna 5
35-101 Rzeszów
17 856 50 00
firma@arkom.net.pl
Laboratorium wzorcujące

ul. Hanasiewicza 14
35-103 Rzeszów
17 854 33 04
laboratorium@arkom.net.pl